









KAPRO® 883G laserit saab kasutada nii sise- kui ka välistingimustes. See on suurepärane abimees põrandate ja plaatide paigaldamisel, kipsplaadi ja lae paigaldamisel, uste ja akende joondamisel ja raamimisel, riiulite ja kappide riputamisel ning erinevatel paigaldustöödel. See mõõdab täpselt nurki piirdeaedade, väravate, platvormide ja lehtlate paigaldamisel, samuti treppide, piirete, katuste ja palju muu kallet.
Laser määrab automaatselt horisontaalse ja vertikaalse asendi. See kiirgab 1 horisontaalset 360 ° ja 2 risti asetsevat vertikaalset 360 ° kiirt, mis ristuvad 4 seinal, põrandal ja lael. Isetasanduvus automaatrežiimis toimub ± 3 ° piires. Kui isetasanduv vahemik on ületatud, vilguvad laserkiired. Impulssrežiimis projitseeritakse impulsse, mille detektor kinni püüab. Laseri maksimaalne sisemine ulatus on 20 meetrit. Impulsside maksimaalne tuvastusulatus on 70 meetrit. Laseri praktiline eelis on nurkade arvutamine. Laser on varustatud lukustusmehhanismiga, mis kaitseb pöördseadet transportimise ajal.
Pakendi sisu:
- Fikseeritud kaasaskantav kott
- 1/4 ja 5/8 statiivi adapter
- Kummist põrutuskindel ümbris
- Mitmeotstarbeline magnethoidik
- Laadija
- Liitiumioonaku
- prillid
| Default | |
| Laseri klass | II klass |
| Täpsus | ±0,2 mm / m |
| Tööpiirkond | standardne 30 m, detektoriga 70 m |
| Nivelleerimise täpsus | ±0,2 mm / m |
| Töötemperatuur | -10°C kuni +50°C |
| Tööaeg | 8 tundi |
| Isetasanduv vahemik | ± 2,5° |
| Säilitustemperatuur | -20 kuni +60 °C |
| lāzers | 2. klass |
| Statiivi kinnitus | Jah |
| Mõõtepiirkond | 70 m |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 213321
- Kaal: 2.83kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 7290100850022
- Riik: China