









Pöördlaser Kapro Prolaser® Electrota ™ 8991 on mõeldud paljudeks rakendusteks enamikus ehitusvaldkondades ning selle vastupidav vee- ja tolmukindel konstruktsioon IP65 kaitsega võimaldab näiteks:• Lihtsalt mõõta ja paigaldada vundamente, seinu, piirdeaedu ja vaheseinu.• Põrandate tasandamine ja tasandamine, haljastus ja aiahaljastus.• Kipsplaatimine, plaatimine, puusepatööd.• Veetorustike ja kanalisatsiooni paigaldamine• Sammaste ehitamine, talad, sillakonstruktsioonid jne.
Omadused:
- Horisontaalne või vertikaalne kiir pöörleb 360° - 5 muutuvat kiirust (0, 30, 120, 300, 600 pööret minutis)- 6 skaneerimisrežiimi (0°, 10°, 45°, 90°, 180°, 360°)- elektrooniline isetasanduv vahemik: ± 5°- täpsus: ± 0,1 mm/m- maksimaalne laseri ulatus: siseruumides: 50 m, õues: 300 m (detektori abil)- manuaalrežiim kuni ± 5° kaldete märgistamiseks nii X- kui ka Y-tasapinnal- statiivi paigaldamine: 2 5/8" statiivi keerme- vertikaalseks ja horisontaalseks kasutamiseks- loodijoon punkt alla/üles- tolmu- ja veekindel- mõõdud: 206x206x211 mm- laserklass: LL
Pakendi sisu:
- kaugjuhtimispult- laserdetektor- Beamfinder® kaitseprillid- laetavad patareid- varupatareid koos hoidikuga- kaitsev põrutuskindel kandekott- sihik (sihtmärk)
| Default | |
| Laseri klass | II klass |
| Täpsus | 0,1 mm/m |
| Tööpiirkond | standardne 50 m, detektoriga 300 m |
| Nivelleerimise täpsus | ± 0.1mm/m |
| Töötemperatuur | (-20 °C + 50 °C) |
| Tööaeg | Ligikaudu 20 tundi pidevat tööd |
| Isetasanduv vahemik | ± 5° |
| Mõõtmise kiirus | 0, 30, 120, 300, 600 pööret minutis) |
| Säilitustemperatuur | -20 kuni +60 °C |
| lāzers | 2. klass |
| Statiivi kinnitus | 2 statiivi keerme 5/8" |
| Mõõtepiirkond | 50/300 m |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 213534
- Kaal: 4.00kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 7290100852545
- Riik: China