
Laser Strend Pro AK011R, rist, punane, 15 m
- Sobib kasutamiseks ainult siseruumides Rakendus: see isetasanduv laser on mõeldud horisontaalsete ja vertikaalsete joonte tuvastamiseks ja juhtimiseks sisemuses. - automaatne nivelleerimine - ulatus 20m - optika lukustamine ülekande ajal hoiab ära kahjustused - valgustusfunktsioon isegi siis, kui optika on lukustatud - täpsus 0,3 mm / m - punane kiir
| Default | |
| Laseri klass | II klass |
| Täpsus | +-0,3 mm/m |
| Tööpiirkond | standardne 15 m |
| Nivelleerimise täpsus | ±0,3 mm / m |
| Tasandamise aeg | 3 s |
| Töötemperatuur | -10°C kuni +50°C |
| Tööaeg | umbes 8 h |
| Isetasanduv vahemik | 4°±1° |
| Säilitustemperatuur | -20°C kuni +70°C |
| Laseri tüüp | 635±5 nm, < 1 mW |
| lāzers | 2. klass |
| Statiivi kinnitus | 1/4" |
| Mõõtepiirkond | 15 m |
39.93€ /tk
Maksudeta: 33.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Stock: See toode hakkab otsa saama
- Mudel: 213925
- Kaal: 0.44kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163001910
- Riik: China