









Laser Strend Pro Industrial 901CG, rist + 360°, roheline
| Default | |
| Laseri klass | II |
| Täpsus | +-3 mm/10 m |
| Tööpiirkond | standardne 30 m, detektoriga 50 m |
| Nivelleerimise täpsus | ±0,3 mm / 10 m |
| Tasandamise aeg | 3 s |
| Töötemperatuur | -10°C kuni +50°C |
| Tööaeg | <b>laser kiirgab ainult horisontaalset kiirt: </b>7,5 h, <b>laser kiirgab ainult vertikaalset kiirt: </b>11,5 h, <b>laser kiirgab samaaegselt horisontaalset ja vertikaalset kiirt: </b>4,5 h |
| Isetasanduv vahemik | 4°±1° |
| Säilitustemperatuur | -20°C kuni +70°C |
| Laseri tüüp | 520±5nm, < 1 mW |
| lāzers | 2. klass |
| Statiivi kinnitus | 1/4" |
| Mõõtepiirkond | 30/50 m |
90.75€ /tk
Maksudeta: 75.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 213931
- Kaal: 0.86kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163011674
- Riik: China