









Laser Trend Pro Industrial GF360G, 3D, roheline
| Default | |
| Laseri klass | II |
| Täpsus | +-0,3 mm/10 |
| Tööpiirkond | Standardne 30 m, detektoriga >50 m |
| Nivelleerimise täpsus | ±0,3 mm / 10 m |
| Tasandamise aeg | 3 s |
| Töötemperatuur | -10°C kuni +50°C |
| Tööaeg | <b>laser kiirgab ainult 1 kiirt: </b>15 h, <b>laser kiirgab 2 kiirt: </b>10 h, <b>laser kiirgab 3 kiirt: </b>6 h |
| Isetasanduv vahemik | 4°±1° |
| Säilitustemperatuur | -20°C kuni +70°C |
| Laseri tüüp | 520±5nm, < 1 mW |
| lāzers | 2. klass |
| Statiivi kinnitus | 1/4", 5/8" |
| Mõõtepiirkond | 30 m |
209.33€ /tk
Maksudeta: 173.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 213978
- Kaal: 3.35kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163013647
- Riik: China