









Laser Trend Pro TPLL01D, roheline, OSRAM-tech, 2xAA
Strend Pro TPLL01D ristjoonlaser, millel on Saksa kaubamärgi OSRAM roheline laserdioodi ja pakendis magnethoidik. Kasutamine: põrandate paigaldamine, kipsplaadi ehitus, vaheseinad, majapidamistööd (rippuvad maalid, riiulid), uste ja akende paigaldus. Töörežiimid: I) Manuaalrežiim: vilgub iga 5 sekundi järel - hoiatab, et see ei ole praegu isetasanduv. Kuvab täisnurgad mis tahes kaldel. II) Automaatrežiim: isetasanduv täpsusega ± 3 mm / 10 m. Selle laseri mõõteulatus on 30 m. Komplektis on magnethoidik ja 2xAA patareid.
| Default | |
| Laseri klass | II klass |
| Täpsus | +-3 mm/10 m |
| Tööpiirkond | 30 m |
| Nivelleerimise täpsus | ±3 mm / 10 m |
| Tasandamise aeg | 3 s |
| Töötemperatuur | -10°C kuni +50°C |
| Tööaeg | 6 h |
| Isetasanduv vahemik | 4°±1° |
| Säilitustemperatuur | -20°C kuni +70°C |
| Laseri tüüp | 520±5nm, < 1 mW |
| lāzers | 2. klass |
| Statiivi kinnitus | 1/4" |
| Mõõtepiirkond | 30 m |
44.77€ /tk
Maksudeta: 37.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 213136
- Kaal: 0.44kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163043293
- Riik: China