









Bestway® Power Steel™ 3,66 m x 1,0 m basseinikomplekt on perede esimene valik, kuna selle suurepärane terasraami disain on loodud maksimaalse tugevuse ja vastupidavuse tagamiseks. Lisaks muudab minimaalne tööriista kokkupanek selle basseini suvel teie koduaia vajadustele õigeks vastuseks. Power Steel on valmistatud Tritech™ materjalist ning selle väljast on rotangist trükk ja põhjas realistlik plaatide trükk. Lisafunktsioonid on korrosioonikindlad metallraamid ja vooluhulga reguleerimise tühjendusventiil hõlpsaks tühjendamiseks.
Bassein on varustatud ka Seal & Lock süsteemiga™, mis tagab ohutu ja turvalise toruühenduse. Komplektis on 2 006 l/h Flowclear Skimatic™ filtripump. Basseini ümar kuju tagab lihtsa paigaldamise, suurema stabiilsuse ja vähem raisatud ruumi, kuna bassein ei vaja külgtuge. Nõuetekohase hoolduse korral pakub teie Bestway Power Steel basseinikomplekt teie perele aastatepikkust suvist ujumisnaudingut!
Heitke pilk meie tarvikutele ja valige järgmiste hulgast: basseinilehtede reha, filtreerimine, pumbad, astmed või klooritooted ja palju muud.
Tehniline kirjeldus
- 3,66 m x 1,0 m
- Veemahutavus (90%): 9 150 l
- Lihtne seadistada
- Korrosioonikindlad metallraamid
- Realistlik rotangtrükis pakub teie koduaeda laigulisi mee sooje toone
- Vastupidavad PVC ja polüester 3-kihilised külgseinad
- 3-kihiline rihm pakub täiendavat seinatuge
- Sisseehitatud vooluhulga reguleerimise tühjendusklapp muudab tühjendamise lihtsaks, kinnitades klapi aiavooliku külge (kaasasoleva adapteriga), et vesi ära juhtida
- Antimikroobne filtrikassett pikendab eluiga ja kvaliteetset filtreerimist. Takistab vetikate, hallituse ja muude mikroobsete bakterite kasvu basseinis
- Selle basseini eriti tugevad külgseinad on ehitatud Tritechist™, 3-kihilisest tugevdatud materjalist, mille polüestervõrgust südamik on ümbritsetud kahe kõrge gabariidi PVC materjali kihi vahele. See loob kogupaksuseks 0,40–0,80 mm (16–32 gabariid).
Sisu
- Bassein
- Veealune liimi parandusplaaster
- Skimatic filtripump
- Turvaredel
| Default | |
| Kõrgus | 100 cm |
| Maht (l) | 9150 |
| Materjal | Polüester. Võrk/PVC, metall |
| Kõrgus (cm) | 100 |
| Läbimõõt (cm) | 366 |
| Pinge | 220-240 V |
| Ruumala | 9 150 l |
| Vorm | Ümmargune |
| Sisend | 29 |
| Tsirkulatsiooni filtreerimine | 2 006 l/h |
| Filtreerimine pakendis | Jah |
| keskmine | 366 cm |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 8050128
- Kaal: 38.48kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 6942138986211
- Riik: China