









Lubage endale oma unistuste (ja laste unistuste) suve maapealse basseiniga otse oma tagaaias! Bestway® Power Steel ™ basseini on lihtne üles seada ja ehitada nii, et see taluks erinevaid tingimusi. Vastupidav, korrosioonikindel terasraam on varustatud tihendusblokeeringusüsteemiga, mis tagab torude kindla ja kindla ühenduse. DuraPlus ™ materjal, millest bassein koosneb, on tugevdatud tugevuse ja torkekindluse tagamiseks.
Selle maapealse basseinikomplektiga on kaasas ka filtripump, turvaredel ja ChemConnecti ™ keemiline pihusti. ChemConnecti jaotur hoiab basseinivee puhta ja tervena, tagades stabiilse klooritaseme. Antimikroobne filter pikendab basseini eluiga, takistades vetikate, hallituse ja muude bakterite kasvu vees.
Omadused
- 5,49 m x 2,74 m x 1,22 m
- Mahutavus (90%): 13 430 L
- Lihtne kokku panna Selle
- basseini äärmiselt tugevad külgseinad on valmistatud DuraPlusist ™, 3-kihilisest tugevdatud materjalist, mille polüestervõre on kahe väga vastupidava PVC kihi vahel. Seina kogupaksus on 0,40 kuni 0,80 mm, sõltuvalt basseini suurusest.
- Unikaalne realistlik plaatide trükk vinüülil loob elegantse dekoratiivse pinna.
- Korrosioonikindlad metallraamid.
- Antimikroobne filtrikassett aitab vältida vetikate, hallituse ja muude mikroobiprobleemide kasvu basseinis.
- ChemConnecti ™ kemikaalidosaator hoiab basseinivee puhtana ja tervisele ohutuna. Jaotur on täielikult reguleeritav - lisage lihtsalt multifunktsionaalsed klooritabletid ja reguleerige annust.
- Bassein on varustatud Seal & Lock süsteemiga ™, mis tagab torude kindla ja kindla ühenduse
- Sisseehitatud tühjendusklapp muudab tühjendamise lihtsaks (aiavooliku ühendamise võimalus).
- Tsirkulatsiooni filtreerimine: 5 678 L
Pakendi sisu:
- basseini
- redel
- Filter Pump
- filtripuri
- Kleeplaaster veealuseks remondiks
- Jaotur
| Default | |
| Kõrgus | 1,22 m |
| Laius (m) | 2,74 m |
| Maht (l) | 13430 |
| Materjal | Polüester. Võrk/PVC, metall |
| Mõõtmed LxWxH (cm) | 549x274x122 |
| Ruumala | 13 430 l (90 %) |
| Vorm | Ovaal |
| Pikkus (m) | 5,49 m |
| Tsirkulatsiooni filtreerimine | 5 678 l/hod |
| Filtreerimine pakendis | Jah |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 8050273
- Kaal: 87.67kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 6942138987263
- Riik: China