









Kümblustünn MSpa® Frame Amber Aero PLUS, 6 inimest, 1150 l., 180x180x65 cm
Vann MSpa® Amber Aero PLUS Premium Whirlpool – Square Luxury 6 inimesele
Kogege kompromissitut luksust MSpa® Frame Amber Aero PLUS ruudukujulise mullivanniga. See 6 inimesele mõeldud mudel pakub unustamatu kogemuse saamiseks tohutut veekogust ja topeltmassaažisüsteemi.
Põhiteave ja mõõtmed
| Kümblustünni spetsifikatsioonid | |
|---|---|
| Mudeli tähistus | F-AM063WAP |
| Istekohtade arv | 6 inimest |
| Vee maht | 1150 liitrit |
| Välismõõtmed (L x S x K) | 1,8 m x 1,8 m x 0,65 m (ruudukujuline paigutus) |
| Sisemõõtmed | 1,6 m x 1,6 m |
| Netokaal (ilma veeta) | 99,5 kg |
| Korpuse materjal (väline) | Rhino-tech™ tugevdatud PVC |
| Sisemine vooder | Tugevdatud PVC AcrySkin™ |
| Kümblustünni pind | Puitdekooriga plastpaneel (tugev raamikonstruktsioon) |
Kahekordne massaažisüsteem ja juhtseade
Oslo Aero PLUS-il on võimas topeltsüsteem, mis ühendab endas pärlivanni ja intensiivse mullivanni.
- Juhtkarp: vahelduvvool 220-240V ~ 50Hz, koguvõimsus 2300W
- Küte (vee soojendamine): 2200 W
- Kuumutamise kiirus: 1,4 – 1,8 °C/h
- Õhumassaaži ventilaator: 3 vahuvanni intensiivsuse taset (1. tase: 300 W, 2. tase: 500 W, 3. tase: 720 W)
- Jugapump: Võimas 1100 W hüdromassaažipea Plus (sügavaks massaažiks)
- Filtripump: 1800 l/h
- UV-kiirgus: 40000 μW desinfitseeriv lamp ülipuhta vee jaoks.
LED-riba konfiguratsioon
Looge täiuslik atmosfäär sisseehitatud LED-valgustusega
Pakett sisaldab tila, filtreerimissüsteemi, täispuhutavat termokatet ja 1" tableti dosaatorit.
| Default | |
| Maht (l) | 1150 |
| Mõõtmed LxWxH (cm) | 180x180x65 |
| Isikute arv | 6 |
2 662.00€ /tk
Maksudeta: 2 200.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Stock: See toode hakkab otsa saama
- Mudel: 8050656
- Kaal: 125.60kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 6954521635453
- Riik: China