









MSpa® Frame Rooma mullivann, 6 inimest, 970 l, 182x70 cm
Luksuslik MSpa® Frame Rome mullivann – lõõgastus 6 inimesele
Sukelduge täiusliku lõõgastumise maailma luksusliku MSpa® Frame Rome mullivanniga. 6 täiskasvanule mõeldud disainkümblustünn ühendab endas tugeva konstruktsiooni tipptasemel massaaži- ja desinfitseerimistehnoloogiaga.
Peamised tehnilised omadused ja parameetrid
| Põhiteave | |
|---|---|
| Mudeli tähistus | F-RO066V |
| Istekohtade arv | 6 |
| Vee maht | 970 liitrit |
| Välismõõtmed (läbimõõt x kõrgus) | Ø 1,82 m x 0,70 m |
| Sisemõõtmed | Umbes 1,6 m |
| Korpuse materjal (väline) | Rhino-tech™ tugevdatud PVC |
| Voodri materjal (sisemine) | Tugevdatud PVC AcrySkin™ |
| Netokaal | 98,3 kg |
| Kümblustünni pind | Puitdekooriga plastpaneel (raami disain) |
Juhtseadme tehnoloogia ja jõudlus
Denveri kümblustünn on varustatud tipptasemel juhtseadmega, mis tagab tõhusa töö ja maksimaalse mugavuse.
- Toide: AC 220-240V ~ 50Hz
- Koguvõimsus: 2300W
- Küttevõimsus: 2200 W
- Küttekiirus: 1,7 – 2,4 °C/h (sõltuvalt ümbritseva õhu temperatuurist)
- Massaaži õhuventilaator: 3 võimsustaset (1. tase: 300 W, 2. tase: 500 W, 3. tase: 720 W)
- Massaažiotsiku pump: EcoPulse™ 750 W
- Filtripump: 1800 l/h
- UV-valgus: 40000μW desinfitseeriv lamp puhta vee jaoks.
LED-valgustus ja õhkkond
Täiuslikuks lõõgastusõhtuks on mullivann varustatud sisseehitatud LED-valgustusega
Pakett sisaldab tila, filtreerimissüsteemi, täispuhutavat termokatet ja 1" tableti dosaatorit.
| Default | |
| Maht (l) | 970 |
| Läbimõõt (cm) | 182 |
| Pikkus (cm) | 70 |
| Isikute arv | 6 |
2 577.30€ /tk
Maksudeta: 2 130.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 8050651
- Kaal: 118.70kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163110827
- Riik: China