









Mullivann MSpa® Bergen, 6 inimest, 930 liitrit, 204x070 cm
| Default | |
| Kõrgus | 68 cm |
| Maht (l) | 930 |
| Läbimõõt (cm) | 204 |
| Ruumala | 930 l |
| Pikkus (cm) | 70 |
| Sisend | 1 500 W |
| Tsirkulatsiooni filtreerimine | 1325 l/h |
| Vee soojendamine | 1,2-1,8°C/h |
| Isikute arv | 6 |
| Max. vee temperatuur | 40 °C |
| keskmine | 204 cm |
629.20€ /tk
Maksudeta: 520.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Stock: See toode hakkab otsa saama
- Mudel: 8050233
- Kaal: 26.50kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 6954521624341
- Riik: China