









Mullivann MSpa® Tekaro, 6 inimest, 930 liitrit, 185x185x68 cm
| Default | |
| Kõrgus | 68 cm |
| Maht (l) | 930 |
| Mõõtmed LxWxH (cm) | 185x185x68 |
| Ruumala | 930 l |
| Sisend | 1 500 W |
| Isikute arv | 6 |
| Max. vee temperatuur | 40 °C |
| Kütte kiirus | 1,2-1,8°C/h |
| Sisemine läbimõõt | 145 cm |
574.75€ /tk
Maksudeta: 475.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 8050446
- Kaal: 25.50kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 6954521627472
- Riik: China