









Kümblustünni parameetrid:
- Inimeste arv: 6 täiskasvanut
- Sisemine läbimõõt: 140 cm
- Välismõõdud: 160 cm
- Kõrgus: 65 cm
- Vee maht: 850 l
- Otsikud: 120
- õhuotsikut Õhujoa massaaž - 360-kraadine õhujoasüsteem täidab mullivanni tuhandete õhumullidega, ühtlaselt paigutatud düüsid vabastavad mullid mullivanni keskosa suunas, luues ühtlase kogu keha lõõgastuskogemuse
- Küttetemperatuuri vahemik: max 40 °C
- Vee soojendamise võimsus: 2,200 W
- Mullmassaaži võimsus: 720 W - 3 taset (300W, 500W, 720W)
- Toide: 220-240V/50Hz
- Vee soojenemise kiirus: 1,6-2,2°C/h
- Filtripump: 1,800 l/h
- Toitejuhtme pikkus: 5 m
- Väline juhtpaneel ekraaniga
Omadused:
- Vanni materjal: puit-plastik, sisemine RhinoTech esmaklassiline PVC-kile antibakteriaalse töötlusega
- UV-lamp
- Energiasäästu taimer
- SMART filtreerimissüsteem
- ANTI-ICING
- antibakteriaalne pind
- WIFI
UV-lamp
UVC LED-lamp asub juhtseadme sees ja pakub ööpäevaringset kaitset soovimatute bakterite eest, tappes neist kuni 52% 4 tunni jooksul. See on täielikult pumba sisse suletud, seega on see inimestele täiesti ohutu ka suplemise ajal. Selle UVC-süsteemi tarbimine on väga väike.
SMART filtreerimissüsteem
See filtreerimissüsteem tagab, et mullivannis olev vesi on alati puhas. See lülitub automaatselt sisse iga 4 tunni järel 60 minutiks ja filtreerib vee suurepäraselt.
JÄÄTUMISVASTANE
TEHNOLOOGIA hoiab ära vee külmumise talvel, kaitstes seega tsirkulatsioonisüsteemi, torusid ja pumpa ennast kahjustuste eest. Tööpõhimõte on selline, et kui vee temperatuur langeb alla 1 °C, käivitub kuumutamine automaatselt, kuni vesi tõuseb 3 °C-ni.
Energiasäästu taimer
See tehnoloogia võimaldab teil soojendada vett vastavalt sellele, kuidas te selle ise seadistate. See sisaldab integreeritud kiipi, mis võimaldab teil täpselt määratleda aja, millal teie mullivann peaks sisse lülituma kuni järgmise 99 tunni jooksul.
Pakendi sisu:
- mullivann
- Juhtimis- ja mootoriplokk
- Soojusisolatsioon täispuhutav kate
- sisemine RhinoTech premium PVC vooder
- 2x filtrikassett, filtrielemendi alus
- Chemistry Float
- 4x peatugi
| Default | |
| Filtreerimise jõudlus | 1 800 l/h |
| Kõrgus | 65 cm |
| Maht (l) | 850 |
| Mõõtmed LxWxH (cm) | 160x160x65 |
| Ruumala | 850 l |
| Sisend | 2 200 W |
| Isikute arv | 6 |
| Max. vee temperatuur | 40 °C |
| Kütte kiirus | 1,6 -2,2 °C/ hod |
| Sisemine läbimõõt | 140 cm |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Stock: See toode hakkab otsa saama
- Mudel: 8050443
- Kaal: 111.40kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 6954521630427
- Riik: China