









Skiрjumр GS08 batuut, 244 cm, välisvõrk, redel
Skipjump batuudiga on teil väga lõbus! Batuut on mõeldud ainult koduseks kasutamiseks. See sobib lastele. Batuudi maksimaalne kandevõime on 100 kg. Ülekoormus võib aga batuudi kahjustada! Ei sobi professionaalseks tööriistaks. Batuudil on kvaliteetne polüpropüleenmatt ja tugev, stabiilne konstruktsioon, mis on valmistatud deformatsioonikindlast karastatud terasest. Vahukaitset kasutatakse batuudi raamil - lattidel ja vedrudel. Välisvõrk hoiab ära väljakukkumise. Eeliseks on redel, mis võimaldab batuudil hõlpsat ligipääsu.
| Default | |
| Kandevõime (kg) | 100 |
| Kõrgus | 51 cm |
| Tip | Batuut |
| Kandevõime | 150 |
| Turvavõrk | Jah |
| Vedrude arv | 42 ks |
| Kõrgus koos võrguga | 231 cm |
| keskmine | 244 cm |
139.15€ /tk
Maksudeta: 115.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 802490
- Kaal: 32.61kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163048724
- Riik: China