









Skiрjumр GS10 batuut, 305 cm, välisvõrk, redel
Skipjump batuudiga on teil väga lõbus! Batuut on mõeldud ainult koduseks kasutamiseks. See sobib lastele. Batuudi maksimaalne kandevõime on 150 kg. Ülekoormus võib aga batuudi kahjustada! Ei sobi professionaalseks tööriistaks. Batuudil on kvaliteetne polüpropüleenmatt ja tugev, stabiilne konstruktsioon, mis on valmistatud deformatsioonikindlast karastatud terasest. Vahukaitset kasutatakse batuudi raamil - lattidel ja vedrudel. Välisvõrk hoiab ära väljakukkumise. Eeliseks on redel, mis võimaldab batuudil hõlpsat ligipääsu.
| Default | |
| Kandevõime (kg) | 150 |
| Kõrgus | 73 cm |
| Tip | Batuut |
| Läbimõõt (cm) | 305 |
| Maksimaalne koormus (kg) | 150 |
| Kandevõime | 150kg |
| Üldpikkus (cm) | 253 |
| Turvavõrk | Jah |
| Vedrude arv | 54 ks |
| Turvavõrguga | Jah |
| Kõrgus koos võrguga | 253 cm |
| keskmine | 305 cm |
177.87€ /tk
Maksudeta: 147.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 802492
- Kaal: 41.76kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163048748
- Riik: China