









Grill on gaas, ülemise metallkatte all on kaks põletit ja üks külgpõleti. Külgpõletit saab kasutada lihtsaks iseseisvaks toiduvalmistamiseks. Ülemisele kaanele asetatakse roostevabast terasest termomeeter, tänu millele pole vaja valmistatavat toitu pidevalt kontrollida. Kaane all asuv küpsetusgrill on valmistatud emailitud terasest, mis muudab selle puhastamise väga lihtsaks, nagu ka ülejäänud pind. Funktsionaalsuse tagamiseks on vaja ühendada tavaline gaasiballoon, mille täitemass on kuni 11 kg. Pärast ühendamist keerake lihtsalt selle põleti nuppu, mida soovite soojendada. Grilli mõõdud on 97 x 60 x 100 cm ja kaal 17,5 kg. Säärtel on kaks ratast, mis hõlbustavad liikumist. Pärast gaasiballooni paigaldamist on vaja ühendust kontrollida. Grilli paigutamine on vajalik ainult õue.
| Default | |
| Grillimispinna laius | 36,5 cm |
| Gaasi kategooria | I3 + (28-30 / 37 mbar) / I3B / P (30 mbar) / I3B / P (50 mbar) |
| Grillimispinna sügavus | 58,5 cm |
| Kõrgus (cm) | 101 |
| Ladustamisala | Jah |
| Laius (cm) | 59,5 |
| Restmaterjal | kitsas |
| Gaasiballoon | Standardne gaasiballoon täitekaaluga kuni 11 kg |
| Lõkkeplatsi materjal | Musta püssirohu teras |
| Piesoelektriline süüte | Jah |
| Pikkus (cm) | 96,5 |
| Ruudustiku ala | Grill |
| Grilli pind (cm) | 45x45 |
| Grilli rest | kitsas |
| Grilli kõrgus (cm) | 84 |
| Külgmine põleti | Jah |
| Rattadega | Jah |
| Võimsus kW-s | 9,7 |
| Vool | 720 g/h |
| Tarbimine g/h | 706 |
| Põleti materjal | teras |
| Süüde | piesoelektriline |
| Põletite arv | 2 |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2212250
- Kaal: 16.85kg
- Mõõtmed: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163017980
- Riik: China