









4 põletiga gaasigrill sobib ideaalselt kiireks toiduvalmistamiseks. Paremal küljel on ka üks eraldi põleti, mis hõlbustab väljas küpsetamist. Vasakul küljel on väiksem panipaik, kus saame hoida grilltangid jms. Peamine grillimisala asub ülemise metallkatte all. Küpsetusgrill on valmistatud emailitud terasest. Grilli eeliseks on sisseehitatud roostevabast terasest temperatuuriindikaator, tänu millele ei pea te toitu pidevalt kontrollima. Grillimisala all on ka panipaik, mida saab kasutada gaasiballooni peal. Grilli funktsionaalsuse tagamiseks kasutatakse tavalist gaasiballooni, mille täitemass on kuni 11 kg. Kogu pind on kaetud kauni pulbermusta värviga. Selle grilli puhastamise osas hindate seda, et rasv eemaldatakse pärast grillimist väga lihtsalt. Grilli mõõdud on 120 x 53 x 110 cm. Kaal on 28,5 kg, seega ei sobi see ideaalselt igapäevaseks kandmiseks. Vajadusel on alus aga varustatud kahe rattaga, mis hõlbustab vajalikku ülekandmist.
| Default | |
| Grillimispinna laius | 60 cm |
| Gaasi kategooria | I3 + (28-30 / 37 mbar) / I3B / P (30 mbar) / I3B / P (50 mbar) |
| Grillimispinna sügavus | 38 cm |
| Kõrgus (cm) | 110 |
| Ladustamisala | Jah |
| Laius (cm) | 53 |
| Restmaterjal | kitsas |
| Gaasiballoon | Standardne gaasiballoon täitekaaluga kuni 11 kg |
| Lõkkeplatsi materjal | Musta püssirohu teras |
| Piesoelektriline süüte | Jah |
| Pikkus (cm) | 119,5 |
| Ruudustiku ala | Grill |
| Grilli pind (cm) | 60x38 |
| Grilli rest | kitsas |
| Grilli kõrgus (cm) | 84 |
| Külgmine põleti | Jah |
| Rattadega | Jah |
| Võimsus kW-s | 13,7 |
| Vool | 997 g/h |
| Tarbimine g/h | 997 |
| Grilli tüüp | Grill |
| Põleti materjal | teras |
| Süüde | piesoelektriline |
| Põletite arv | 4 |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2212251
- Kaal: 27.80kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163017973
- Riik: China