









Grill Strend Pro Manresa, BBQ, gaas, 4+1 põletit
Manresa 4 põletiga grill sobib ideaalselt kiireks toiduvalmistamiseks. Paremal küljel on ka üks eraldi põleti, mis hõlbustab väljas küpsetamist. Vasakul küljel on väiksem panipaik, kus saame hoida grillitange jms. Peamine grillimisala asub roostevabast terasest ülemise katte all. Küpsetusgrill on valmistatud emailitud terasest. Grilli eeliseks on sisseehitatud roostevabast terasest temperatuuriindikaator, tänu millele ei pea te toitu pidevalt kontrollima. Grillimisala all on ka panipaik, mida saab kasutada gaasiballooni peal. Grilli funktsionaalsuse tagamiseks kasutatakse tavalist gaasiballooni, mille täitemass on kuni 11 kg. Selle grilli puhastamise osas hindate seda, et rasv eemaldatakse pärast grillimist väga lihtsalt. Grilli mõõdud on 131 x 57 x 110 cm. Vajadusel on alus varustatud 4 rattaga, mis hõlbustab vajalikku ülekandmist.
| Default | |
| Grillimispinna laius | 65 cm |
| Grillimispinna sügavus | 45 cm |
| Kõrgus (cm) | 110 |
| Ladustamisala | Jah |
| Laius (cm) | 57 |
| Restmaterjal | Emailikeskus |
| Gaasiballoon | Standardne gaasiballoon täitekaaluga kuni 11 kg |
| Lõkkeplatsi materjal | Musta püssirohu teras |
| Piesoelektriline süüte | Jah |
| Pikkus (cm) | 131 |
| Grilli pind (cm) | 69x45 |
| Grilli rest | kitsas |
| Grilli kõrgus (cm) | 84 |
| Külgmine põleti | Jah |
| Rattadega | Jah |
| Võimsus kW-s | 17,1 |
| Vool | 1 244 g/h |
| Tarbimine g/h | 1244 |
| Grilli tüüp | Grill |
| Põleti materjal | teras |
| Süüde | piesoelektriline |
| Põletite arv | 4 |
478.98€ /tk
Maksudeta: 395.85€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2212467
- Kaal: 36.70kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163048335
- Riik: China