







Põleti Strend Pro 9002D, pieso
Gaasipõleti Strend Pro 9002D düüsi läbimõõduga 20 mm sobib flambeerimiseks, karamelliseerimiseks, röstimiseks või toidule tekstuuri ja värvi lisamiseks. Ta hoolitseb esitletavate roogade lõpliku paigutuse eest. Saate seda kasutada ka grillide süütamiseks, liha sulatamiseks, põllumajandus- ja aiandustöödeks või mikrokeevitamiseks. Juga leek. Põleti maksimaalne temperatuur ulatub 1300 °C-ni. Põletit kasutatakse ainult 227 g propaani-butaaniga täidetud ventiilikassetiga, mis vastab standardile EN 417.
Mõõdud: 153x40x57 mmGaasikulu: 94,6 g/hDüüsi läbimõõt: 20 mmSüüde: piesoelektrilineGaasi tüüp: propaan-butaanMaksimaalne leegi temperatuur: 1 300 °CSoojusvõimsus: 1,3 kW
| Default | |
| Hoidja | EI |
| Kasseti tüüp | klapp 227 g |
| Leegi temperatuur | 1 300 °C |
| Tip | Käsitsi |
| Düüsi läbimõõt | 20 mm |
| Maksimaalne tarbimine. | 94,6 g/h |
| kohver | EI |
| Elektrijäätmed | EI |
4.38€ /tk
Maksudeta: 3.62€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2172633
- Kaal: 0.16kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163068777
- Riik: China