
Põleti Strend Pro H54A X304, 30-40-50 mm, gaas, LPG, voolik L-1,5 m, keere G3/8"
StrendPro gaasipõletit kasutatakse sillutuskivide vahel, terrassidelt, hoovidelt, sissesõiduteedelt ja radadelt kasvava umbrohu eemaldamiseks. Gaasina kasutatakse propaani G31. Leegi temperatuur on 2,000 °C. Gaasi rõhk on 4 baari. 16 mm ja 17 mm düüside puhul on pihusti suurus 0,25 mm, võimsus 3 kW ja gaasikulu 0,21 kg/h. 40 mm düüsi suuruse puhul on pihusti suurus 0,45 mm, võimsus 6 kW ja gaasikulu 0,43 kg/h. 45 mm düüsi suuruse puhul on pihusti suurus 0,25 mm, võimsus 3 kW ja gaasikulu 0,21 kg/h. Pakett sisaldab 2 m voolikut ja 3 otsikut.
| Default | |
| Hoidja | EI |
| Leegi temperatuur | 2000 °C |
| Tip | Käsitsi |
| Väljalaskeava niit | G 3/8" |
| Düüsi läbimõõt | 17-45 mm |
| Gaasi rõhk | 4 bar |
| Maksimaalne tarbimine. | 430 g/h |
| kohver | EI |
| Elektrijäätmed | EI |
24.14€ /tk
Maksudeta: 19.95€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 220588A
- Kaal: 1.14kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163046997
- Riik: China