
Pump Strend Pro Garden SPA350, tiigi jaoks, 8W, 600 l/h, kaabel 10 m
| Default | |
| Maksimaalne transpordikõrgus | 1,3 m |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Sisend | 8 W |
| Max. voolukiirus | 600 l/hod |
| Max. pumbatava vedeliku temperatuur | 35 °C |
| Toitekaabli pikkus | 10 m |
| Vooliku ühendus | G1/2"; 1/2”; 5/8”; 3/4” |
| Maksimaalne sukeldumissügavus | 2 m |
| Töömaht | 1,3 m |
25.41€ /tk
Maksudeta: 21.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 119544
- Kaal: 1.44kg
- Mõõtmed: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163046652
- Riik: China