
Võrk GARDEN HEX PVC 500/13/0,9 mm, roheline, RAL 6005, kuusnurkne, aretus, pak. 10 m
| Default | |
| Kõrgus | 10 m |
| Materjal | Katsuda |
| Pinnatöötlus | plast |
| Tip | Kuusnurkse võrgusilma aretamine |
| Värv | roheline |
| Kasutamine | Piirded |
| Tīkls | 13 mm |
| Traadi läbimõõt | 0,9 mm |
| Üldpikkus (cm) | 50 |
| Aia kogupikkus (m) | 10 |
| Võrgu suurus (mm) | 13 |
| Aia kõrgus | 0.5 |
| Mõõde | 0,5x10 m |
8.13€ /m
Maksudeta: 6.72€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 431240
- Kaal: 0.17kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023324255
- Riik: China