
Võrk GARDEN ZN 1000/10,6x10,6/0,8 mm, ristkülikukujuline, aed, aretus, pakk. 10 m
| Default | |
| Kõrgus | 1000 cm |
| Pinnatöötlus | Zn |
| Tip | Aretusvõrk |
| Kasutamine | tsink |
| Tīkls | 10,6x10,6 mm |
| Traadi läbimõõt | 0,8 mm |
| Aia kõrgus | 1.0 |
| Mõõde | 1x10 m |
29.86€ /tk
Maksudeta: 24.68€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 431429
- Kaal: 6.00kg
- Mõõtmed: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163086559
- Riik: China