
Võrk GARDEN ZN 1000/19x19/1,45 mm, kandiline, aed, aretus, pakk. 10 m
| Default | |
| Kõrgus | 1000 |
| Pinnatöötlus | tsink |
| Tip | Aretusvõrk |
| Kasutamine | Piirded |
| Tīkls | 19x19 mm |
| Traadi läbimõõt | 1,45 mm |
| Aia kõrgus | 1.0 |
| Mõõde | 1x10 m |
34.94€ /tk
Maksudeta: 28.88€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 431432
- Kaal: 10.51kg
- Mõõtmed: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163086580
- Riik: China