
Pihusti dimartino® Garden 22, 19.00/20.25 lit., 2/5 baari, nypleen DI MARTINO, teleskooptoruga
| Default | |
| Maht (l) | 19/20,25 |
| Materjal | plast |
| Pihustamise tüüp | mehaanik |
| Pihusti kõrgus | 450 cm |
| Ruumala | 19,00-20,25 l |
| Kangi pikkus | 76 cm |
| Mahutavus (l) | 19/20,25 |
| Maksimaalne rõhk (bar) | 2/5 |
| Pihusti pikkus | 900 cm |
| Rõhk | 2/6 bar |
| Düüsi tüüp | Reguleeritav |
| Pihustusrõhk (bar) | 2/5 |
| Teleskoopvarras | EI |
| Kolvi | Nippeljooturid |
| Leviala | 500/2,000<sup>2</sup> |
| Elektrijäätmed | EI |
| Pumba tüüp | Käsitsi |
54.45€ /tk
Maksudeta: 45.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 256602
- Kaal: 3.80kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8005522174507
- Riik: Italy