









Worcraft CFS-S20Li aku-orbitaallihvija sobib puit-, lakitud ja plastpindade kuivlihvimiseks ja servade viimistlemiseks. Lihvimine toimub vibreeriva lindi abil. Vööl on liivapaber, mille mõõtmed on 90 x 187 mm. Tekkiv vibratsioon ja rõhk muudavad vajaliku materjali lihvimise lihtsaks, praktiliseks ja kiireks.
Tänu sujuvalt reguleeritavale kiiruse reguleerimisele saate seadistada õige kiiruse. Lihvimisvõnkumiste arv on 0 - 13 000 min-1. Mugav käepide võimaldab teil mugavalt töötada ilma väsimuseta. Veski kaal on 1200 g ja seetõttu ei vaja see töötamisel liiga suurt survet. Hindate lihvpaberite lihtsat vahetamist, praktilist lukustusnuppu ja lihtsat kasutamist. Vibrolihvijast saab teie praktiline abimees, kes saab hakkama ka kõige delikaatsema tööga.
Aku ja laadija ei kuulu komplekti!
| Default | |
| Müra | 77,8 dB |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Lihvimispinna pikkus | 187 mm |
| Toiteallika tüüp | eemaldatav aku |
| Lihvimispinna laius | 90 mm |
| Lihvimisvõnkumiste arv | 0 - 13 000 p/min |
| Lihvitud pind | 90x187 mm |
| Aku tüüp | Worcraft |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 114283
- Kaal: 1.58kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163037247
- Riik: China