
Keevitusmasin Strend Pro PPR 32D, polüfusioon, 800W, 20-25-32 mm, plasttorudele
Polüfusioonikeevitusmasinat Strend Pro PPR 32A kasutatakse termoplastiliste torude otste soojendamiseks fikseerimiseks. See on suurepärane abimees erinevate maja sanitaartehniliste tööde tegemisel. Seda saab kasutada uue veejaotuse paigaldamiseks, torude eemaldamiseks või muudeks sarnasteks toiminguteks. 800 W võimsusega keevitamine toimub kiiresti ja tõhusalt. Seda saab kuumutada kuni 300 °C 3 erineva kuumusastmega. See sobib 20, 25 ja 32 mm läbimõõduga kütteseadmetele.
Kiire, kvaliteetse ja täpse keevitamise tagab polüfusioonikeevitusmasin Strend Pro PPR 32A, nii et tehke see nii kiiresti kui võimalik.
| Default | |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Termiline kütteaeg | < 10 min |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Sisend | 800 W |
| Temperatuuri regulaator | 0 kuni 300 °C |
| Isolatsiooni klass | II |
| Pinge / sagedus | 230 V / 50 Hz |
| Kaitseklass | II |
29.86€ /tk
Maksudeta: 24.68€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 213007
- Kaal: 2.53kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163009718
- Riik: China