









Pikenduskaabel Strend Pro CR038, 4 pistikupesa, L-20 m, IP44, kumm, trumlil
Kvaliteetne oranži värvi pikenduskaabel Strend Pro CR038, mis on trumlile haavatud, on 25 meetrit pikk, seega laiendab see toiteallikat kaugematesse kohtadesse. Sellel on trumlil neli pistikupesa, nii et saate korraga toita mitut seadet. Kaabel sobib suurepäraselt kodumajapidamistesse, ettevõtetesse või aeda.
Vaskkaabli läbimõõt on 1,5 mm. Maksimaalne keritud kaabli koormus on 1000 W ja maksimaalne pakkimata kaabli koormus on 3000 W. Kaabel on varustatud ka IP44 kaitsega. Must kaabel on valmistatud kvaliteetsest kummist. See tagab lihtsa paindlikkuse ka külmematel päevadel.
| Default | |
| Kaabli pikkus | 20.0 |
| Maksimaalne koormus | 3000 W |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Trumli peal | Jah |
| kaabel | 20 m |
| Mähise läbimõõt | 1,5 mm |
| pistikupesa | 4 x 230 V |
| Kaabli tüüp | Võimsus |
| Max. lahtirullitud kaabli koormus | 3 000 W/13 A |
| Elektrijäätmed | Jah |
| Max. mähitud kaabli koormus | 1 000 W/4,3 A |
| katvus | IP44 |
55.27€ /tk
Maksudeta: 45.68€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 213274
- Kaal: 4.70kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023306725
- Riik: China