
Pikenduskaabel Strend Pro CR040, 4 pistikupesa, L-7,5 m, pvc, trumlil
Kvaliteetne oranži värvi pikenduskaabel Strend Pro CR040, mis on trumlile haavatud, on 7,5 meetrit pikk, seega laiendab see toiteallikat kaugematesse kohtadesse. Sellel on trumlil neli pistikupesa, nii et saate korraga toita mitut seadet. Kaabel sobib suurepäraselt kodumajapidamistesse, ettevõtetesse või aeda.
Vaskkaabli läbimõõt on 1,5 mm. Maksimaalne keritud kaabli koormus on 1000 W ja maksimaalne pakkimata kaabli koormus on 3000 W.
| Default | |
| Kaabli pikkus | 7.5 |
| Trumli peal | Jah |
| kaabel | 7,5 m |
| Mähise läbimõõt | 1,5 mm |
| pistikupesa | 4 x 230 V |
| Kaabli tüüp | Võimsus |
| Max. lahtirullitud kaabli koormus | 3 000 W / 13 A |
| Elektrijäätmed | Jah |
| Max. mähitud kaabli koormus | 1 000 W/ 4,3 A |
21.60€ /tk
Maksudeta: 17.85€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 213031
- Kaal: 1.48kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023306756
- Riik: China