
Worcraft DP03-13 kruustangiga aluspuur ei tohiks puududa ühestki korralikust töökojast. Puur on varustatud võimsa 350 W mootoriga. See pakub valikut 5 kiiruse vahel. Puur saavutab 580 - 2,650 pööret minutis. Saate seda kasutada puidu, metalli, keraamika, plasti jms puurimiseks. Puurimislaud mõõtmetega 160 × 160 mm hoolitseb mugava töö eest.
Puur on varustatud praktilise ON/OFF lülitiga, mida kasutatakse sisse- ja väljalülitamiseks. Saadaval on ka mõõtesügavuse skaala. Ohutuse puurimisel tagab praktiline kaitsekate. Puur ja puuri alusplaat on varustatud soontega kinnitustööriistade kinnitamiseks. See aitab vältida õnnetusi ja isegi suurendada puurimise täpsust, kuna toorik on fikseeritud asendis. Puurispindel on varustatud sügavuspiirikuga. Seda saab seadistada maatriksi abil. Sügavuse seadistust saate lugeda skaalajaotustelt. Pakett sisaldab ka abikruustangi.
| Default | |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Kiiruse reguleerimine | EI |
| Mootori ühendus | 230 V |
| Sisend | 350 W |
| Spindli kiirus | 580 - 2 650 p/min |
| Vundamendiplaadi suurus | 180 x 290 mm |
| Kiiruste arv | 5 |
| Laua suurus | 160 x 160 mm |
| Tasuta keerutused | 580-2650 p/min |
| Aku tüüp | Worcraft |
| patrona | 13 mm |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 113416A
- Kaal: 17.00kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163033881
- Riik: China