





Rehvirõhu kontroll ei ole ainult mugavuse ja ökonoomsuse, vaid eelkõige ohutuse küsimus, mis on hindamatu. See Worcraft CAC-S20LiA juhtmeta õhukompressor on mõeldud auto-, mootorratta- ja jalgrattarehvide täispuhumiseks. Seda saab kasutada ka pallide, põletike jms täispuhumiseks. See võimaldab õhku välja imeda madala rõhuga esemetest, nagu pallid, täispuhutavad esemed jne. See ei ole ette nähtud liiga suure kandevõimega rehvide (nt veoautode või traktorite rehvide) täispuhumiseks. Kompressor töötab kolmes režiimis: kõrgsurverežiim, madalrõhurežiim (nii õhu väljatõmbamine kui ka täispuhumine) ja puhkerežiim. Kui akukompressorit pikka aega ei kasutata, aktiveeritakse aku säästmiseks puhkerežiim. Seadme uuesti kasutamiseks peate unerežiimist vajutama äratusnuppu. CAC-S20LiA on kompaktne ja suure jõudlusega kompressor, mille pinge on 20 V. Akukompressorit saab 20 V akuga toita kahel viisil ja ühendada 12 V autopistikupessa. Maksimaalne õhuvool täispuhumiseks ja väljatõmbeks on 360 l/min ja maksimaalne rõhk 11 baari. Täispuhutava vooliku pikkus on 82cm, imivooliku pikkus 36cm ja toitejuhtme pikkus 3m.
Aku ja laadija ei kuulu komplekti!
| Default | |
| Helirõhu tase | 71,2 dB (A) |
| Müra | 92 dB |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Rõhk | 11 bar |
| Toiteallika tüüp | eemaldatav aku |
| Tõepoolest. Tarnitud kogus | 4 tk |
| Aku pinge | 20 V |
| Täispuhutav voolik | 82 cm |
| Imemisvoolik | 36 cm |
| Kaitseklass | III |
| Imemisvõimsus max. | 360 l/min |
| Maksimaalne õhuvool täispuhumise ajal | 360 l/min |
| Maksimaalne õhuvool väljatõmbe ajal | 360 l/min |
| Akustiline võimsuse tase | 82,2 dB (A) |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 115483
- Kaal: 2.03kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 5904183487243
- Riik: China