
Ventilaator CJF-S20Li, 20 V, liitiumioon, 26 W, 23 cm
| Default | |
| Ventilaatori läbimõõt | 23 cm |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Kiiruse reguleerimine | EI |
| Toiteallika tüüp | eemaldatav aku |
| Sisend | 26 W |
| Aku pinge | 20 V |
| Maksimaalne tühikäigu pöörlemiskiirus | 1700 - 2600 p/min |
| Aku mahutavus | 4.0 Ah Li-Ion |
41.93€ /tk
Maksudeta: 34.65€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2171108
- Kaal: 3.35kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163007028
- Riik: China