







Workshop caliper 150mm Strend Pro, INOX
| Default | |
| Material | touch |
| Measurement range up to | 150 mm |
| Measuring range from | 0 mm |
| Accuracy | ± 0,02 mm |
| Units | cm |
| Analog, digital | Analog |
| Electrical waste | NO |
| Distribution | En |
| Measuring range | 0 - 15 cm |
7.26€ /pcs
Ex Tax: 6.00€
- Stock: Terms of delivery. Latvian warehouse: 1-2 working days
- Model: 222693
- Weight: 0.28kg
- Dimensions: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023355280
- Country: China