
Pirn OSRAM® LED FIL 060 (ean8645) mittehämar, 7W/840 E27 4000K Väärtus CLASSIC A
| Default | |
| Energiaklass | E |
| Pinge | 220… 240 V |
| Paigaldamine keskkonda | sise |
| pistikupesa | E27 |
| Sisend | 7 W |
| Valgusvihu nurk | 300 ° |
| Heledus | 806 lm |
| Ekvivalentne võimsus | 60 W |
| Töötemperatuuri vahemik | -20...+40 °C |
| Hämardatavus | EI |
| keskmine | 60 mm |
| Energiakulu | 7 kWh / 1000h |
| Disain | Selge |
2.18€ /tk
Maksudeta: 1.80€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 215525
- Kaal: 0.05kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 4058075288645
- Riik: China