



Pirn OSRAM® LED FR 040 (ean3367) mittehämar, 5,7 W/840 E14 4000K Väärtus CLASSIC B
| Default | |
| Energiaklass | F |
| Pinge | 220… 240 V |
| Paigaldamine keskkonda | sise |
| pistikupesa | E14 |
| Sisend | 5 W |
| Valgusvihu nurk | 220 ° |
| Heledus | 470 lm |
| Ekvivalentne võimsus | 40 W |
| Töötemperatuuri vahemik | -20...+40 °C |
| Hämardatavus | EI |
| keskmine | 38 mm |
| Energiakulu | 6 kWh / 1000h |
| Disain | Jäätunud |
2.06€ /tk
Maksudeta: 1.70€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 215523
- Kaal: 0.03kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 4052899973367
- Riik: China