



Pirn OSRAM® LED FR 075 (ean1035) mitte hämar, 10W/865 E27 6500K Väärtus CLASSIC A
| Default | |
| Energiaklass | A+ |
| Pinge | 220… 240 V |
| Paigaldamine keskkonda | sise |
| pistikupesa | E27 |
| Sisend | 10 W |
| Valgusvihu nurk | 200 ° |
| Heledus | 1055 lm |
| Ekvivalentne võimsus | 75 W |
| Töötemperatuuri vahemik | -20...+40 °C |
| Hämardatavus | EI |
| keskmine | 60 mm |
| Energiakulu | 10 kWh / 1000h |
| Disain | Jäätunud |
2.24€ /tk
Maksudeta: 1.85€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 215516
- Kaal: 0.06kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 4052899971035
- Riik: China