



Light Strend Pro SpotLight PLR753, XPG, USB laadimine
Kaasaskantav laetav taskulamp Strend Pro Spotlight PLR753 on mõeldud eranditult isiklikuks kasutamiseks kuivas siseruumis, näiteks töökojas või garaažis. Ei sobi kodude ruumide valgustamiseks. See on laetav, USB-kaabli leiate pakendist. Valgustusaeg on 2,5 tundi. Heledus on 400 lm. Ulatus 300 m. Mõõdud: 32x24x14 cm.
| Default | |
| Energiaklass | A+ |
| Tip | lamp |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Valgusvoog | 400 lm |
| Tööaeg (min) | 150 |
| Aku pinge | 3,7 V |
| Toitekaabel | USB |
| Kaitseklass | III |
| Aku mahutavus | 2 000 mAh |
| katvus | IPX4 |
| laadimine | Jah |
| Laadimisaeg (min) | 240 |
19.19€ /tk
Maksudeta: 15.86€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2171964
- Kaal: 0.43kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163037285
- Riik: China