









Pliit Thalia Okta M, punane
Thalia Okta M tahkekütusepliit on valmistatud kvaliteetsetest vastupidavatest materjalidest - malmist ja šamottist. See on mõeldud puidu ja pruunsöega kütmiseks. Pliiti iseloomustab kõrge kasutegur kuni 83,7% ja selle võimsus on 3,9 kW. Sellel on huvitav disain ja kompaktsed mõõtmed. Ahi on varustatud ülemise lõõriga, mille läbimõõt on 120 mm. Kasutamise ajal tuleb ahi asetada tuleohtlikest materjalidest ohutusse kaugusesse! Suitsugaaside temperatuur kuumutamise ajal ulatub kuni 213 °C-ni.
| Default | |
| Energiaklass | A+ |
| Korstna läbimõõt | 120 mm |
| Dymovod | Ülemine |
| Funktsioon | Tahkekütusega pliit |
| CO-heide on seotud 13% O<sub>2</sub> | 0,158% |
| Suitsugaaside temperatuur | 213°C |
| Mõõdud (mm) | 350 x 375 x 810 |
| Lubatud kütused | Puit, pruunsüsibrikett |
| Kamina suurus | 250 x 250 x 285 mm |
| Kaugus tuleohtlikest materjalidest | Selg: 40 cm, Külg: 40 cm, Ees: 80 cm |
| Energiatõhususe | 83,7% |
| tõhusust | 83,7% |
374.80€ /tk
Maksudeta: 309.75€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2211477
- Kaal: 64.00kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8605015802100
- Riik: Serbia