







Mõõtur Strend Pro VC181, 150 mm, liug
| Default | |
| Materjal | Katsuda |
| Mõõtevahemik kuni | 150 mm |
| Mõõtevahemik alates | 0 mm |
| Täpsus | ± 0,02 mm |
| Üksused | cm |
| Analoog, digitaalne | Analoog |
| Elektrijäätmed | EI |
| Jaotus | Ee |
| Mõõtepiirkond | 0 - 15 cm |
7.26€ /tk
Maksudeta: 6.00€
- Stock: Tarnetingimused. Läti laost: 1-2 tööpäevad
- Mudel: 222693
- Kaal: 0.28kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023355280
- Riik: China