









Laser KAPRO® 842 Prolaser® Bambino, Cross, GreenBeam
Kapro 842G Prolaser® Bambino GREEN - kahe rohelise kiirega ristjoonlaser. Laser on uuenduslikult loodud väga paljude professionaalsete tööde jaoks:• Vaheseinte lihtne mõõtmine ja paigaldamine• Kipsplaadid, plaatimis-, puusepatööd• Põrandate tasandamine, paigaldamine ja tasandamine, uste ja akende paigaldamine ja mõõtmine• Kaunistamine ja värvimine
Omadused:
- ristuvad horisontaalsed ja vertikaalsed rohelised kiired 90° nurga all- visuaalne hoiatus, kui laser on paigaldatud ebaühtlaselt- isetasanduv vahemik: ± 3° täpsus: ± 0,4 mm/m- maksimaalne laseri ulatus sees: 15 m- manuaalrežiim kaldmärgistuse jaoks- statiivi kinnitus: 1/4"- laserklass: ll.
Pakendi sisu:
- 2 x AA patareid
| Default | |
| Laseri klass | II klass |
| Täpsus | 0,4 mm/m |
| Tööpiirkond | standardne 15 m |
| Nivelleerimise täpsus | ±0.4mm/m |
| Töötemperatuur | -10°C +45°C |
| Tööaeg | 12 tundi |
| Isetasanduv vahemik | ± 3° |
| Säilitustemperatuur | -20° C +60° C |
| Statiivi kinnitus | 1/4" |
| Mõõtepiirkond | 15 m |
65.95€ /tk
Maksudeta: 54.50€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 213517
- Kaal: 0.60kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 7290100853078
- Riik: China