
Statiiviga ristlaserit KAPRO® 872GS Prolaser® Plus saab kasutada nii õues kui ka siseruumides, plaatide, kappide, piirete, liistude ja liistude joondamiseks, uste ja akende paigaldamiseks, põrandate paigaldamiseks ja ka igat tüüpi isetegemiseks, sealhulgas riiulite, piltide ja muu riiulite riiuliteks. Laser projitseerib ristuvaid horisontaalseid ja vertikaalseid kiiri 90° nurga all. Selle täpsus on ±0,2 mm/m ja isetasanduv vahemik ±3°. Maksimaalne mõõteulatus on siseruumides 30 meetrit ja väljas detektoriga kuni 60 meetrit. Seal on manuaalrežiim, mis sobib töötamiseks igal nõlval. Kui laser on paigaldatud ebaühtlaselt, saadab see visuaalse hoiatuse. Laser on varustatud 1/4 ja 5/8 adapteriga ning fikseeritud jalgadega nurga ja kõrguse reguleerimiseks. Selle kaitse tagab löögikaitseümbris.
Pakendi sisu:
- Kaasaskantav tasku
- adapter
| Default | |
| Laseri klass | II klass |
| Täpsus | ±0,2 mm / m |
| Tööpiirkond | standardne 30 m, detektoriga 60 m |
| Nivelleerimise täpsus | ±0,2 mm / m |
| Töötemperatuur | -10° C + 45° C |
| Tööaeg | 6 tundi |
| Isetasanduv vahemik | ± 3° |
| Säilitustemperatuur | -20 kuni +60 °C |
| lāzers | 2. klass |
| Statiivi kinnitus | Jah |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 213195
- Kaal: 2.05kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 7290100850695
- Riik: China