









Laser Strend Pro Industrial HP-NT411G, 4V+1H, roheline
Strend Pro HP-NT411G ristlaser on mõeldud horisontaalsete ja vertikaalsete joonte tuvastamiseks ja juhtimiseks. Laseril on IP54 kaitse ja selle mõõtmed on 12 x 8 x 11,5 cm. Laser on varustatud 360° pöörleva aluse, reguleeritava jalaga, nupuga laseri sisselülitamiseks või kiigeseadme lukustamiseks. Laseriga on kaasas ka aku pinge oleku indikaator.
Pakendi sisu:
- laser
- 5200 mAh liitiumioonaku
- Laadija
- märklaud
- Rohelised prillid
- 360 ° pöörlev alus
- portfell
- käsiraamat
| Default | |
| Laseri klass | II |
| Tööpiirkond | standardne 30 m, detektoriga 60 m |
| Nivelleerimise täpsus | ±0,2 mm / m |
| Tasandamise aeg | < 3 s |
| Töötemperatuur | -10°C kuni +50°C |
| Tööaeg | 4,5 h (laser kiirgab 1 horisontaalkiiret, 4 vertikaalkiirt ja laserpunkti) |
| Isetasanduv vahemik | ± 4° |
| Säilitustemperatuur | -20°C kuni +70°C |
| Laseri tüüp | 520±5nm, < 1 mW |
| Statiivi kinnitus | 5/8" |
| Risti asetseva punkti täpsus | ±0,3 mm / m |
121.00€ /tk
Maksudeta: 100.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 213202
- Kaal: 2.00kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163029853
- Riik: China