







Workshop caliper 200mm Strend Pro, INOX
| Default | |
| Material | touch |
| Measurement range up to | 200 mm |
| Measuring range from | 0 mm |
| Accuracy | ± 0,02 mm |
| Units | mm, cm |
| Analog, digital | Analog |
| Distribution | Unknown |
| Measuring range | 0 - 200 mm |
11.50€ /pcs
Ex Tax: 9.50€
- Stock: Terms of delivery. Latvian warehouse: 1-2 working days
- Model: 222680
- Weight: 0.42kg
- Dimensions: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023360406
- Country: China